Album - SAUM & VIEBAHN - in&outdoor 2016

Saum & Viebahn představuje dvě indoor & outdoor kolekce s názvy Breeze a Voyage. Látky z těchto kolekcí jsou jasné, svěží, plné barev, které ve vás probudí letní náladu. Potěší vás jako letní vánek a navodí tu nejpříjemnější atmosféru. Barvy těchto tkanin jsou vysoce odolné vůči působení světla a slunečních paprsků a zůstávají tak dlouhodobě intenzivní a atraktivní. .

Také další kolekce “Season” od Saum & Viebahn je, abychom tak řekli, třešničkou na dortu pro milovníky integrovaného a konzistentního designu. Jsou nenáročné na údržbu, snadno se čistí, jsou odolné proti vyblednutí, slané vodě a působení chlóru. Stejně tak jsou odolné i proti ušpinění a promočení a to díky použití speciálních nenasákavých vláken. Vyznačují se také sníženou hořlavostí a vypadají skvěle v hotelech nebo restauracích. Jako příklad můžeme uvést látky z kolekce “Season”, které jsou vhodné a jakékoli příležitosti, ať už se jedná o snídani uvnitř nebo venku.

Zde si můžete zdarma stáhnout fotografie celé kolekce v plném rozlišení. Tyto obrázky můžete použít pro vaše reklamní účely. Pokud si přejete použít tyto obrázky, tak prosím uveďte Saum & Viebahn jako zdroj. Pro získání hesla nás kontaktujte.