O Společnosti

O společnosti MANTIS CZ s.r.o.

MANTIS CZ s.r.o. je dovozce a prodejce bytových textilií. Jsme mladá a neustále se rozvíjející firma. Základní charakteristikou naší společnosti je tvorba vlastní kolekce záclon, dekoračních a potahových látek. Uspokojíme poptávku po klasických i moderních materiálech v různých barevných variacích.

Naším hlavním cílem je kvalitní a rozmanitá nabídka pouze jedné složky interiérového designu. Z tohoto důvodu se věnujeme pouze dodávkám rolované i stříhané metráže našim obchodním partnerům mezi které patří především dekoratérská studia, designéři, obchody s bytovým textilem, čalouníci a výrobci luxusního sedacího nábytku. Vzhledem k naší úzké specializaci můžeme pružně reagovat na potřeby našich zákazníků.

S našimi kolekcemi látek Vás budeme v případě Vašeho zájmu pravidelně seznamovat prostřednictvím našich obchodních zástupců, kteří Vás po předchozí domluvě rádi navštíví s aktuálními novinkami a prodejními akcemi. Můžete nás též navštívit v sídle naší společnosti nebo na některé z výstav interiérového designu.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, nebo máte zájem o další informace, kontaktujte prosím naše obchodní zástupce, kteří se s Vámi rádi dohodnou.